पाँचपोखरी थाङ्पाल गाउँपालिका वडा नम्बर ६ स्थित श्री गोल्मेश्वरी आधारभूत विद्यालयका २६० जना विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामाग्री वितरण गरिएको छ । हेलम्बु एजुकेशन एण्ड लाइभलीहुड पार्टनरशिप नेपालले पाँचपोखरी थाङ्पाल गाउँपालिकाका विभिन्न विद्यालयहरुमा साथी शिक्षक सहयोग गरेको छ ।May be an image of 5 people and textशिक्षक सहयोग गरिएको विद्यालयमा झोला लगायतका शैक्षिक सामाग्री वितरण गरिएको हेलम्बु एजुकेशन एण्ड लाइभलीहुड पार्टनरशिप नेपालका अध्यक्ष जिमि लामाले जानकारी दिनुभयो ।

No description available.

May be an image of one or more people and textगाउँपालिकाकी उपाध्यक्ष सुनिता अधिकारी,वडा अध्यक्ष नारायण भट्टराई लगायतको उपस्थितीमा बुधबार विद्यार्थीहरुलाई झोला वितरण गरिएको लामाले बताउनुभयो । अहिले संस्थाले २२ जिल्लामा साथि शिक्षक सहयोग गर्दै शैक्षिक गतिविधिलाई गुणस्तरीय बनाउँदै लगेको छ । हालसम्म २१ हजार ६७९ वटा झोला वितरण गरिएको लामाले बताउनुभयो । आगामि हप्ता संस्थाले धादिङ जिल्लामा झोला लगायत शैक्षिक सामाग्री वितरण गर्ने योजना रहेको लामाले जानकारी दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय