अनेरास्ववियु सिन्धुपाल्चोक जिल्ला आयोजक कमिटीद्वारा विगतदेखि निरन्तर सम्मान कार्यक्रमको विरासत कायम गर्दै आयोजित माध्यमिक शिक्षा परीक्षा २०७९ को एसइई परीक्षामा सहभागी भई उत्कृष्ट नजिता ल्याउने विद्यार्थीलाई सम्मान गरेको छ ।
आज काठमाडौँमा आयोजित एक कार्यक्रममा एसइई परीक्षामा उत्कृष्ट नजिता ल्याउने विद्यार्थीलाई सम्मान गरिएको अनेरास्ववियु सिन्धुपाल्चोक जिल्ला आयोजक कमिटी सह-संयोजक नवीन पाण्डे द्वारा जानकारी दिनुभयो ।
जिल्लाभरका सामुदायिक र संस्थागत विद्यालयबाट एसइई परीक्षामा उत्कृष्ट नतिजा ल्याउने छात्रा – छात्रलाई सम्मान पत्र सम्मान गरिएको कार्यक्रम सञ्चालक नवीन पाण्डे ले जानकारी दिनुभयो ।

अनेरास्ववियुका केन्द्रीय सचिव एवम् कर्णाली प्रदेश इन्चार्ज सञ्जीव धितालको प्रमुख आतिथ्यमा भएको सम्मान कार्यक्रममा एसइई परीक्षामा सहभागी सिन्धुपाल्चोक जिल्लाका सबै विद्यालयका उत्कृष्ट नतिजा ल्याउने विद्यार्थी सहभागी भएका थिए ।

कार्यक्रममा स्थायी कमिटी सदस्य एवं वागमती प्रदेश सह-इन्चार्ज सागर हरि अधिकारी, वाग्मती प्रदेश कमिटी संयोजक सालिकराम पराजुली केन्द्रीय कमिटी सदस्य रोशनी तामाङ क्ष्युमी सान इन्टरनेशन कलेजका शैक्षिक प्रशासन प्रमुख विष्णु कुमार पाण्डे पशुपति बहुमुखी क्याम्पस कमिटी अध्यक्ष सोनाम मोक्तान लगाएतको उपस्थिति रहेको थियो ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय