काठमाडौँ । अखिल नेपाल महिला संघ सिन्धुपाल्चोकले मदन भण्डारीको जन्म जयन्तीको अवसरमा बृद्धाश्रममा फलपूmल वितरण गरेको छ ।

बिहीबार जिल्ला सदरमुकाम चौतारामा रहेको द्धृद्धाश्रममा जेष्ठ नागरिक सँग अनेम संघ नामक कार्यक्रम आयोजना गरि बृद्धाश्रममा रहेका जेष्ठ नागरिकहरुलाई फलपूmल तथा मिष्ठान्न भोजन गराएको हो ।

तत्कालिन नेकपा एमालेका महासचिव तथा जननेता भण्डारीको जीवनीको चर्चा गर्दै जेष्ठ नागरिकसँग अनेमसंघ कार्यक्रम भएको हो । भण्डारीको जीवनीको चर्चा गर्दै नेकपा एमालेका सल्लाहकार परिषद्का सदस्य कृष्णराज श्रेष्ठले तत्कालीन समाजमा जुन किसिमले विश्व राजनीति र नेपाली समाजको अध्ध्यन, बिश्लेशन गरि युगौ सम्म चल्ने बिचार प्रतिपादन गर्ने अब्बल नेताको रुपमा चित्रण गर्नुभयो ।

अनेमसंघ जिल्ला अध्यक्ष बालकुमारी सापकोटा, नेकपा एमाले सिन्धुपाल्चोकका उपाध्यक्ष उमा प्रधान, सचिव रामचन्द्र नेपाल, राष्टिय प्रतिनिघि परिषद सदस्य सुनिता अधिकारी, प्रेस चौतारी सिन्धुपाल्चोकका अध्यक्ष बिदुर आचार्यलगातको उपस्थितिमा मदन जयन्ती कार्यक्रम गरिएको हो ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय